• Остап Ступка розказав про останні дні життя свого батька

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 23 липня 2012 року
Богдан Ступка. Фото: Виталий Зопорожченко

Богдан Ступка. Фото: Віталій Зопорожченко

Син українського актора кіно Богдана Ступки Остап, який також є актором, сказав, що весь день 21 липня провів з батьком в київській лікарні «Феофанія».

Остап розповів, що не зміг поспілкуватись із батьком перед смертю, оскільки останні кілька днів той не міг говорити.

«Ми в суботу провели з ним цілий день, але, на жаль, увечері поїхали… Коли він помер, лікарів поруч не було — були вихідні, але вони нас і не обнадіювали. Хвороба з’їдала його на очах. Ми навіть хотіли забрати батька додому…» — сказав Остап в інтерв’ю газеті «Сегодня».

 Богдан Ступка помер на 71 році життя вранці 22 липня. Причиною смерті народного артиста стала гостра серцева недостатність, а також запущений рак кісток.

 Останні півроку він провів в тій же лікарні. До цього актор неодноразово оперувався в Німеччині.

Одним з його бажань було піти з життя 23 липня — в день, коли померла його мати Марія Григорівна. Артист народився з нею в один день — 27 серпня.

Актор і колишній міністр культури України був визнаний найвідомішим сучасним українським актором. Він зіграв більше ста ролей в кіно і більше п’ятдесяти в театрах. Він часто жартував, що переграв всіх царів, гетьманів, генералів і полковників.

Богдан Ступка був удостоєний звання художника України та Народного артиста СРСР. У 2011 році йому присудили державну нагороду Героя Україні.

«Висловлюю щирі співчуття у зв’язку з тяжкою втратою. Разом з Вами сумують мільйони українських шанувальників неперевершеного таланту Богдана Ступки в усьому світі», — сказав прем’єр Микола Азаров, повідомляє прес-служба уряду.

Завтра на сцені драматургічного театру імені Франка в Києві, яким Ступка керував з 2001 року, відбудеться церемонія прощання з ним. Поховають актора на Байковому кладовищі.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...