• «Укрзалізниця» до жовтня введе електронні квитки

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 18 липня 2012 року

«Укрзалізниця» до жовтня 2012 року планує перейти на електронні квитки і, таким чином, відмовитися від бланків строгої звітності, повідомляє прес-служба «Укрзалізниці» з посиланням на гендиректора УЗ Володимира Козака.

«Укрзалізниця» до жовтня введе електронні квитки«Ми практично вже закінчуємо роботу з податковою службою і очікуємо, що в жовтні повністю відійдемо від бланків строгої звітності і перейдемо на електронні квитки, в тому числі квитки, куплені через інтернет. Проїзний документ не потрібно буде роздруковувати в касі, а можна буде сідати в потяг по квитку, проданому через інтернет. В інтернет-бланку буде відзначена фіскалізація і особистість людини, що купила квиток», ― сказав Козак.

Гендиректор також додав, що інноваційна технологія, на яку планує вийти «Укрзалізниця», автоматично зніме питання продажу квитків за паспортами. Адже такий продаж збільшує черги в касах і час обслуговування клієнтів-пасажирів.

Відзначимо, що кількість проданих квитків через інтернет у червні становила лише 3,2% від загального обсягу.

Раніше Міністерство інфраструктури України повідомляло, що з середини липня в Україні буде скасований податок на додану вартість при продажу квитків на швидкісні потяги.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...