• «Кривдника» сина Януковича засудили до 5 років в'язниці

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 17 липня 2012 року

Ворошиловський районний суд міста Донецька 16 липня засудив активіста громадської організації «Громадянська сила» Костянтина Лаврова до п'яти років тюремного ув'язнення за «здирництво» у компанії старшого сина Президента України Олександра Януковича.

За рішенням суду чоловіка, який брав участь в організації протестів проти будівництва будинку компанією «МАКО», звинуватили у вимаганні $7000 у цієї корпорації.

Засуджений заявив, що рішення прокуратури надумане і свою вину не визнав. Він також просив врахувати, що є батьком двох неповнолітніх дітей. Проте суддя Лариса Переверзєва встановила вину Лаврову в повній мірі, не пом'якшивши обставин.

Сьогодні після зачитування рішення суду обвинуваченому, його адвокат Тетяна Іванова повідомила, що іншим активним «незадоволеним донеччанам», які виступають проти будівництва під своїми вікнами висотного житлового будинку, погрожували. Деяким із них довелося змінити місце проживання.

«Там у будинку на першому поверсі є ряд квартир, в яких люди не живуть. Мабуть було і фізичний тиск, тому що у вікнах побиті стекла... Там були дуже серйозні репресії мешканців. Їм погрожували залученням до кримінальної справи проти Костянтина Лаврова», — цитують» Новини Донбасу «http://novosti.dn.ua/details/183129/слова адвоката.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...