• Єгиптяни закидали кортеж Гіларі Клінтон помідорами і черевиками

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 16 липня 2012 року

У ході візиту до Єгипту держсекретаря США Гіларі Клінтон у місті Олександрії кортеж її закидали помідорами, пластиковими пляшками і черевиками під гучне скандування: «Моніка! Моніка!», — повідомляє телеканал NDTV.

Один помідор потрапив у єгипетського чиновника, але американські високі гості не постраждали. З Олександрії сенатор США відправилася до Ізраїлю.

Така бурхлива реакція від місцевих жителів послідкувала за виступом Клінтон під час відкриття американського консульства в Александрії. Помічниця Барака Обами закликала єгипетську владу до розвитку демократії в країні, надання народу прав висловлювати свою волю, вибирати релігію та ідеологію.

Раніше пікетувальники збиралися біля готелю, де проживав американський політик. Вони вигукували антиамериканські гасла, висловлюючи незгоду з тим, що Штати підтримали новообраного президента Єгипту Мухаммеда Мурсі ― ісламіста з руху «Брати-мусульмани».

У свою чергу Гіларі Клінтон заявила, що США не вибирає переможців і переможених, а підтримує цінності та принципи.

Скандування «Моніка! Моніка!», мабуть, було пов'язано з тим, що чоловік Гіларі Білл Клінтон був замішаний у сексуальному скандалі з практиканткою Білого дому Монікою Левінськи.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...