• Балога обурився поведінкою Путіна в Криму: багато невихованості

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 13 липня 2012 року

Міністр із питань надзвичайних ситуацій України Віктор Балога зазначив, що отримав похмурі враження від поведінки Володимира Путіна на Україно-Російській міждержавній комісії.

«Думаю, так справи не робляться. Сусіди, що поважають один одного, ведуть себе серйозно в усьому. Україна показала, що вважає Росію партнером, а що показала Росія?... Нічого нового», ― ділиться думкою глава МНС на своїй сторінці в Фейсбук.

«Путін перевищив допустимі ліміти запізнення. Помчав до байкерів та їх подруг, показавши цим свої пріоритети... Справи не відповідають словам», — пише він.

Балога відзначив «неввічливість» російського президента: перебивав, коли говорив Віктор Янукович. «Неввічливо втручався, коли говорив господар зустрічі. Коментував виступ Януковича. Думав, що це доречно... Деякі з гостей також це помітили», ― пише міністр.

Віктор Балога також вважає, що Путін приїхав без нових ідей. «Пропозиції пісні. Мислення все те ж... Києву слухати таке вже не цікаво», ― заявив український міністр і далі пройшовся критикою щодо Митного Союзу та ЄЕП.

«Росіяни застосували тут тактику примусу. Начебто це потрібно нам, а не їм. Знайшли чудовий приклад ― Білорусь. Мабуть не розуміють, що для українців це не орієнтир, думають, що Україна спить і бачить себе в неоСССР...», ― критикує він.

Нагадаємо, Українсько-Російська міждержавна комісія відбулася в Ялті 12 липня. Президент РФ з'явився на міжурядову зустріч на 4 години пізніше, оскільки по дорозі заїхав в Лівадію до байкерів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...