• 54 мігранти загинули у Середземному морі, намагаючись доплисти до Італії

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 11 липня 2012 року

Лише одна людина вижила з групи лівійських мігрантів, які намагалися на гумовому човні нелегально дістатися Італії. У результаті, від спраги померли 54 чоловік, повідомляє італійська газета La Repubblica.

Трагедія сталася днями в Середземному морі. У пошуках кращого життя біженці були в дорозі до півострова 15 днів. Судно, яке майже здулося, виявила берегова охорона Тунісу. Єдиного африканця ― громадянина Еритреї, що вижив, зняли з човна у стані сильного зневоднення.

За словами врятованого, їхній човен був уже майже біля берегів Італії, коли раптово налетів сильний вітер і поніс судно назад у море. Поки біженці знову поверталися до заповітних італійських берегів, питна вода закінчилася, і багато хто став пити морську воду. Від цього їм стало гірше, і люди один за одним почали вмирати. В результаті з усієї команди залишилася тільки одна людина.

Це не перший трагічний випадок із лівійськими мігрантами. Як зазначає джерело, за останні півроку зафіксовано близько 170 смертей під час спроб доплисти з Лівії до Європи.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...