• Партія «Удар» оприлюднила списки своїх депутатів

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 13 липня 2012 року

Партія Віталія Кличка «Удар» сьогодні першою оприлюднила список своїх кандидатів, які балотуватимуться за мажоритарними округами на парламентських виборах 2012 року.

За словами політика, він вибрав 13 липня не випадково, а як знаковий день. «П'ятниця 13 може наводити жах тільки на продажних політиків, яким є чого боятися», ― заявив він прес-конференції в УНІАН, повідомляє прес-центр партії.

Віталій Кличко повідомив, що в 226 округах будуть балотуватися 192 кандидати від його партії. «З нашого списку 25% кандидатів ― це люди, молодші 35 років, 50% ― близько 40 років і 97% претендентів мають вищу освіту. Такий відсоток балотується до Верховної Ради України вперше», ― підкреслив депутат.

Кличко зазначив, що в списках «Удару» велика кількість людей, які раніше ніколи не балотувалися в Раду. Цю ситуацію він виділив тим, що довіру до влади зможуть виправити тільки нові політики.

Лідер «Удару» також відзначив три основних принципи, за якими його партія відбирає в свій список кандидатів у депутати. По-перше, він повинен хотіти працювати на державу, суспільство і прагнути до змін. По-друге, він повинен бути професійним. І по-третє, мати високі моральні якості.

Партія планує оголосити повний список своїх кандидатів на своєму сайті на початку серпня, після чергового з'їзду.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...