ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Афганістан звинуватив депутата Сергія Власенка в контрабанді

Велика Епоха
МВС Афганістана звинуватила народного депутата Сергія Власенко за контрабанду культурних цінностей і спробу організації контрабандного вивезення дорогоцінних каменів в Україну, про що свідчать копії документів, опублікованих «Відео Новинами».

Сергій Власенко. Фото: uainfo.censor.net.ua
Сергій Власенко. Фото: uainfo.censor.net.ua
З відповідним звинуваченням в Інтерпол звернувся Саїд Гаффор ― начальник управління з особливо тяжких злочинів відділу боротьби з незаконним обігом заборонених речовин МВС Афганістану.

У документах вказується, що обвинувачений неодноразово прилітав до Кабулу за отриманням передач предметів старовини і нелегально вивозив їх в Україну.

Як зазначається в обвинувальному документі, після отримання візи від посольства Афганістану в Україні, український юрист і політик відвідував Республіку Афганістан кілька разів.

Заступник начальника Управління держбезпеки Афганістану заявив, що Власенко намагався налагодити контрабанду дорогоцінного каміння через афганську компанію «Афган Імералд».

Виявилося, що спільником українського політика був Худодод Амінваладі. Останній скуповував стародавні цінності, після чого збував їх Власенко. Нині Амінваладі затриманий і перебуває під вартою.