• У Туреччині відбулися заворушення в одному з таборів сирійських біженців

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 17 липня 2012 року

У таборі «Онджупинар» для сирійських біженців, розташованому в провінції Кіліс південно-східної прикордонної зони Туреччини, сталися заворушення. В результаті отримали поранення 4 сирійця, 4 поліцейських і начальник табору.

Бунт розпочався через нестачу питної води. Близько півтисячі сирійських біженців закидали поліцейських камінням, підпалили сміттєві баки і побили скло в сусідніх будинках.

Також повстанці перевернули кілька контейнерних будиночків, де проживали біженці. В ході безладів були затримані десятки людей. До табору надіслана додаткова охорона.

«Через дуже сильну спеку (близько 50ºС) в таборі різко збільшилося споживання води. Адміністрація вимушеного притулку наказала видавати людям воду в обмеженій кількості. В результаті утворилися довгі черги. Біженці почали займати чергу за водою з ночі, щоб отримати додаткову флягу. Вони також брали з собою дітей», ― цитує «Радіо Свобода»  слова одного з жителів табору.

Зараз на південно-сході Туреччини в трьох прикордонних провінціях розбито шість наметових таборів, де тимчасово проживають близько 38 тис. сірійських біженців, зазначає джерело.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...