• Масові вбивства сталися в Сирії

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 13 липня 2012 року

В селі Тремсех у провінції Хама сирійська опозиція зафіксувала масові вбивства мирних жителів. За їхніми даними, жертвами військ президента Башара Асада стали більше 200 чоловік.

Влада Сирії підтвердила факт масового вбивства в провінції Хама, але стверджує, що за подію відповідальні терористичні угруповання.

За заявою організації «Комітети взаємодії на місцях», частина із 189 загиблих була убита «лоялістами» в інших населених пунктах Сирії.

За повідомленням CNN з посиланням на інших представників опозиції, які увійшли в село після п'яти годин боїв з урядовими військами, загинуло 287 мирних громадян.

Сирійська організація моніторингу за дотриманням прав людини OSDH, яку очолює Рамі Абдурахман, заявила, що війська Асада обстрілювали село Тремсех з важкої бронетехніки, після чого влаштували страти місцевих жителів.

Однак деякі МЗС країн, зокрема Росії, не довіряють рівню компетенції цієї організації та достовірності інформації, яку вона надала. В OSDH працюють лише дві особи, а її глава не має навіть повної середньої освіти, повідомляє «Голос Росії».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...