• Підприємці з доходом до 20 млн грн можуть бути спрощенцями

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 12 липня 2012 року

Парламент прийняв ініціативу податкової служби розширити перелік платників єдиного податку.

Тепер до нині існуючих чотирьох груп підприємців будуть додані ще дві: п'ята і шоста. У п'яту увійдуть ПП, у штаті яких числиться до 20 працівників, а річний дохід не перевищує 20 млн грн. Шосту групу становитимуть підприємства з аналогічним доходом, але з кількістю штатних співробітників до 50 чоловік.

«Удосконалення спрощеної системи оподаткування буде стимулювати розвиток малого і середнього бізнесу і позбавить деякі категорії платників від спокуси мінімізації податкових зобов'язань», ― заявив голова податкової служби України (ДПСУ) Олександр Клименко, повідомляє прес-центр ДПС.

Податківці попередньо підрахували, що п'ята група може поповнитися 2100 платниками податків із сумарним доходом більше 15 млрд грн, а шоста ― понад 20 тис. підприємцями.

Глава ДПСУ впевнений, що господарники охоче скористаються такими новаціями і не впустять можливість перейти на спрощені правила оподаткування.

«Якщо хоча б половина таких платників перейдуть у п'яту групу, то додаткові надходження до бюджету країни від єдиного податку становитимуть 685 млн грн», ― прогнозує Клименко.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...