• Нафтогаз і Rompetrol створять мережу з 700 АЗС

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 17 липня 2012 року

Нафтогазові компанії українська «Нафтогаз» і багатонаціональна «The Rompetrol Group NV» зі штаб квартирою в Амстердамі вчора підписали меморандум про створення спільного підприємства. Тепер вони разом створять мережу автозаправних станцій (АЗС) по пріоритетних містах України.

Також проект передбачає збільшення державних потужностей із перевалювання нафти і нафтопродуктів, організації українського ринку нафтопродуктів, підвищення якості палива до «вище середнього» («Євро-5» і «Євро-6») шляхом впровадження румунських передових технологій маркетингу, повідомляє прес-центр «Нафтогазу».

«Ми хочемо спільно довести кількість АЗС до 700 одиниць. При цьому нашим клієнтам ми запропонуємо не тільки преміальний, а й більш економічний паливні бренди», ― зазначив заступник голови правління української нафтогазової компанії Євген Корнійчук.

Генеральний директор «Fuel Alternative» Віталій Давій підкреслив правильність такого маркетингового ходу: в якісного румунського бензину, і в той же час недорогого, будуть споживачі, оскільки він конкурує з литовським та польським пальним за якістю і ціною.

«У випадку постачання палива з Польщі та Литви залізничний тариф „з’їдає“ більшу частину маржі, паливо ж із Румунії можна буде постачати танкерами і перевалювати через термінали Чорного моря, що значно здешевить продукт», ― цитує «КоммерсантЪ» дані Дрогобицької НПЗ «Галичина».

«Ініціатива „Нафтогазу“ дозволить їй конкурувати з групою «Приват» (у якій 800 АЗС). Вона стане другою за величиною мережею АЗС в Україні, що дозволить державі встановлювати ціни на ринку. Якщо мережа з 700 заправок знизить ціни на пальне, то це стане сигналом для інших конкурентів на ринку знизити вартість палива», ― сказав член комітету Верховної Ради з ПЕК Олександр Гудима.

Відзначимо, компанія «The Rompetrol Group NV» працює в 12 країнах. Більшість її активів та операцій зосереджені у Франції, Румунії, Іспанії та Південно-Східній Європі. Основною діяльністю компанії є розвідування, буріння, видобуток, перероблення і транспортування нафти, а також збут і торгівля нафтопродуктами.

TRG прагне стати одним із найбільших незалежних нафтових компаній у Європі та закріпитися на Чорноморському та Середземноморському районах. 100% групи належить державній нафтогазовій компанії Казахстану «КазМунайГаз».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...