• Могильов готує зміни в Конституції щодо Криму

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 18 липня 2012 року

Прем'єр Криму Анатолій Могильов розпочав активну роботу з розширення політичних та економічних повноважень автономії Кримського півострова. На цьому тижні фахівці повинні подати Могильову перші пропозиції, повідомляє Головне управління інформаційної політики Радміну АРК.

«Скорочення повноважень Криму почалися з 1993 року, отім, коли будуть готувати зміни до Конституції України, влада повинна врахувати статус Криму і думку його жителів. Наша задача ― зробити систему управління логічною і винести своє бачення взаємин Криму з центральними органами влади на розгляд Конституційної асамблеї», ― зазначив глава кримського уряду.

За його словами, відродження і розширення повноважень кримського регіону дозволить ефективно реалізувати наявний чималий економічний потенціал півострова. Почати реформу Могильов планує з місцевого самоврядування.

«Крим має потужний потенціал, тому неприпустимо залишатися дотаційним регіоном. Для цього нам необхідні не декларативні, а реальні повноваження, щоб приймати більшість важливих для кримчан рішень не в Києві, а тут ― у Криму», ― сказав кримський прем'єр.

З цією ініціативою голова Ради міністрів Автономної республіки виступив у кінці минулого тижня (13 липня) під час засідання круглого столу. Тема дискусії була «Конституційно-правовий статус АРК».

За результатами засідання круглого столу була створена робоча група з представників Радміну, Верховної ради Криму і вчених. Ця група буде працювати над створенням пропозицій щодо зміни Конституції України в частині розширення повноважень автономії Криму.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...