• Лікар діагностував депутату Власенку хімічний опік ока

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 18 липня 2012 року

Друга спроба невідомої облити зеленкою захисника Тимошенко депутата Сергія Власенко 16 травня виявилася більш успішною ― рідина потрапила йому в обличчя і на одяг. Після цього інциденту він звернувся за допомогою до лікарів та написав заяву в прокуратуру. Лікар діагностував хімічний опік правого ока, передає харківський портал «Медіапорт».

Власенко стверджує, що дівчина з темним довгим волоссям, приблизно 23—25 років, спеціально цілилася йому в очі з обрізаної пластикової пляшки. З хуліганкою потерпілий зіткнувся 0 14:00 перед входом у лікувальний корпус харківської лікарні, де лікують Тимошенко.

Вчора народний депутат написав заяву на ім'я генпрокурора Віктора Пшонки про напад. Копію він направив міністру внутрішніх справ, повідомляє прес-центр «Батьківщина».

Власенко заявив, що звернеться із заявою ще до головного лікаря ЦКБ №5 про надання йому записів двох камер відеоспостереження, які встановлені на фасаді лікарні. Він сказав, що готовий упізнати дівчину, що нападала.

Зазначимо, це була не перша спроба облити зеленкою захисника Тимошенко. Раніше, 13 липня 2012 р., невідомі кинули у Власенко пляшку із зеленою рідиною. Пластикова ємність була пробита отворами. «Замах» відбувся перед входом на територію ЦКБ №5, коли адвокат прямував до своєї машини після брифінгу. Того разу пляшка до захисника не долетіла, але зеленка забризкала одного з журналістів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...