• Проти LB.ua прокуратура України порушила кримінальну справу

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 18 липня 2012 року

За фактом скарги на дії журналістів порталу LB.ua київська прокуратура Печерського району порушила кримінальну справу за результатами дослідчої перевірки, повідомляє прес-центр наглядового органу.Відповідна заява була подана народним депутатом ВР Володимиром Ландиком. Парламентарій поскаржився на LB.ua через вторгнення в його особисте життя згідно зі ст.94, 97 УКУ.

Прокуратура зареєструвала скаргу від 25 червня 2011 р., але кримінальної справи не порушувала. Поки слідчі органи проводять дослідчу перевірку, яка повинна закінчиться 26 липня 2012 року, пише Gazeta.ua.Раніше, 5 липня 2012 року, Ландик написав повторну заяву, щоб перевірки припинили, а справу закрили, однак прокуратура все одно продовжує перевірку, оскільки існує певний термін за законом.

Сьогодні ж за результатами перевірки прокуратура порушила кримінальну справу. Як відзначили у відомстві, справу розпочато за фактом порушення таємниці листування державного діяча шляхом незаконного збору і поширення конфіденційної інформації.

Скандал між Володимиром Ландиком і виданням розгорівся після того, як 17 листопада 2011 року портал опублікував особисте sms-листування депутата. У повідомленні говорилося, що він нібито намагався «вибілити» свого сина Романа Ландика. Останній перебував під слідством у кримінальній справі про побиття дівчини-моделі в ресторані Луганська.

Через кримінальне переслідування редактор LB.ua Соня Кошкіна була змушена виїхати з України.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...