• Активісти під стінами Українського дому висунули ультиматум

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 11 липня 2012 року
Близько ста активістів, що протестують під стінами Українського дому в Києві, висунули владі ультиматум проти ухвалення закону про мовну політику. Вони написали протестні листи Віктору Януковичу та Володимиру Литвину.

Перший лист ― це вимога до Верховної Ради: відхилити голосування за законопроект про мову до 12:00 13 липня. Другий ― Президенту України: у разі передання йому на підпис мовного законопроекту, накласти на нього вето.

У разі невиконання ультиматуму голодувальників проти двомовності, активісти погрожують масовими виступами і протестами.

«Якщо влада не виконає нашу вимогу і не зверне увагу на заклик голодувальників, яких вивезли з-під Українського дому на „швидкій допомозі“ ― це буде великим мінусом для влади на виборах», ― цитує «ВВС Україна» думку Катерини Аврамчук ― автора ультиматуму.

З 300 активістів, які п'ятий день цілодобово протестують біля Українського дому (люди постійно змінюють один одного), 9 осіб голодують. За словами Аврамчук, політики до їхньої акції не мають ніякого стосунку.

Відзначимо, сьогодні опівдні міліція намагалася зігнати протестувальників зі сходів, нібито з метою прибирання території, а комунальники вручили учасникам акції офіційний документ із попередженням.
Підписатися:

Коментарі