• Олімпійський вогонь прибуде до Лондона сьогодні

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 20 липня 2012 року
Із Гілфорда до Лондона сьогодні доставлять на гелікоптері Олімпійський вогонь, де протягом тижня районами столиці пройде факельна естафета.

Вертоліт зависне над вежею Тауер ― головним символом Великобританії, і з гвинтокрилого літального апарату по канату спуститься морський піхотинець з лампою, що зберігає вогонь.

Естафета Олімпійського вогню стартує в суботу, 21 липня, і пройде по всіх районах Лондона. З 33-х його ділянок найбільш відомі ― це Тауер-Гемлетс, Грінвіч, Волтгем Форест, Ньюхем і Гекні.

Після Лондона факел передадуть до Вімблдона. Тут, в дні Олімпіади пройдуть тенісні змагання. 24 липня факельний вогонь знову повернеться до Лондона ― на футбольний стадіон «Уемблі». 2 серпня його пронесуть повз Букінгемський палац, резиденції британського прем'єр-міністра на Даунінг-стріт та Собор св. Павла, повідомляє офіційний веб-сайт Олімпіади «London 2012».

Літні ХХХ Олімпійські Ігри пройдуть у Великобританії з 27 липня по 12 серпня 2012 року. Британська столиця прийме їх вже втретє. Раніше олімпійські змагання проходили тут у 1908 та 1948 роках.
Підписатися:

Коментарі