• У Болгарії терорист-смертник підірвав автобус із туристами

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 19 липня 2012 року

У болгарському аеропорту Бургаса «Сарафово» вчора ввечері близько 17:00 був підірваний автобус з ізраїльськими туристами з Тель-Авіва, які прилетіли в Болгарію на курорт «Сонячний берег».

Теракт був здійснений смертником. У результаті загинуло 7 осіб, поранено 32, повідомляє МЗС Болгарії. Зараз усіх травмованих госпіталізовано до лікарні. Троє з них перебувають у реанімації в критичному стані. Тим часом у ЗМІ повідомляють про вісім загиблих.

Припускається, що терорист-смертник із довгим чорним волоссям перетнув кордон Болгарії за підробленими документами громадянина Америки. Він чекав ізраїльських туристів в аеропорту Бургаса близько години. У час вибуху ця людина загинула, його тіло постраждало більше всіх.

«Ми шоковані і вражені тим, що сталося в аеропорту Сарафово. Ми засуджуємо всі форми тероризму та насильства, які є незрозумілими і абсолютно неприйнятними для нас. Болгарія є країною, де протягом століть мирно співіснують багато національностей та релігій. Толерантність є фундаментальною цінністю для суспільства. Ми дуже вражені подією... Болгарія та болгарська влада робитиме все від них залежне, щоб покарати винних у скоєнні цього жорстокого акту тероризму.... Надалі ми будемо докладати всіх зусиль у забезпеченні безпеки болгарських та іноземних громадян на нашій території», ― зазначено в заяві болгарського міністерства.

Сьогодні ряд чартерних рейсів у Бургас затримано до 18:00, повідомляє авіакомпанія «Бєлавіа».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...