• Україна парафувала с ЄС угоду про зону вільної торгівлі

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 20 липня 2012 року

Представники України та Європейської комісії завершили технічний процес узгодження розділу угоди про зону вільної торгівлі (ЗВТ), який є частиною угоди про асоціацію.

Таким чином, текст цього документа про асоціацію парафований повністю. Оригінальний текст угоди англійською мовою був парафований вчора о 19:00 у Брюсселі, повідомив міністр економічного розвитку і торгівлі України Петро Порошенко. Тепер буде вестися робота з перекладу тексту на українську та інші мови країн Євросоюзу.

За словами міністра, в результаті спільної роботи договір вдалося парафувати раніше очікуваних термінів (планувалося до кінця року або у вересні-жовтні). МЗС спільно з місіями при ЄС у Брюсселі допоміг прискорити це підписання.

Після перекладу на українську мову угода надійде до Верховної Ради і Кабінету міністрів на ознайомлення, а з вересня текст документа буде оприлюднений.

Нагадаємо, Угоду про асоціацію між Україною та ЄС було парафовано 30 березня 2012 року. Проте окремі моменти документу, що стосуються частини створення ЗВТ, повинні були пройти процес уточнення та юридичного узгодження.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...