• Харківський суд переніс розгляд справи Тимошенко

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 23 липня 2012 року

Київський районний суд Харкова переніс розгляд справи колишнього прем’єра Юлії Тимошенко на 31 липня.

Суд виділив тиждень, щоб захист Тимошенко ознайомився з матеріалами державної судово-медичної експертизи, яка робить висновок, що стан здоров’я Тимошенко стабільно задовільний, і що екс-прем’єр може бути присутнім в залі суду, повідомляють українські інформаційні агентства.

Однак захисник Тимошенко Сергій Власенко каже, що експерти не відповіли на питання, чи може Тимошенко брати участь у судовому засіданні.

«Вони написали якусь абракадабру, яка насправді нічого не означає, тому що під це визначення можна поставити все що завгодно, наприклад відвідування лекції в університеті», — сказав він, повідомляє прес-служба партії «Батьківщина».

«Я ще раз підкреслюю, що експерти не надали відповіді на це питання. Тому говорити, що є якісь підстави, навіть з урахуванням цієї сфальсифікованої експертизи, на доставку Юлії Тимошенко до суду, — таких підстав немає», — сказав захисник.

В даний час Тимошенко звинувачується у перевищенні посадових повноважень й ухиленні від сплати податків, коли вона була одним з керівників компанії «Єдині енергетичні системи України» в кінці 90-х.

Тим часом, біля будівлі суду вранці зібралося кілька тисяч прихильників і противників Юлії Тимошенко. Прихильники екс-прем’єра приїхали до Харкова з Луганської, Сумської, Дніпропетровської та інших областей.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...