• Пацієнти лікарні, де лікується Тимошенко, написали скаргу на депутатів БЮТ

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 25 липня 2012 року

Пацієнти двох стаціонарних відділень Харківської ЦКБ «Укрзалізниці», де проходить курс лікування Юлія Тимошенко, написали колективну скаргу на народних депутатів від «Батьківщини».

Хворі звернулися до народних обранців не влаштовувати циркові вистави в медустанові через VIP-пацієнтку, а облишити в спокої і тиші працівників лікарні та звичайних людей, які також потребують лікування.

Відповідну заяву опубліковано на сайті Центральної клінічної лікарні УЗ. Під нею підписалися 149 рядових пацієнтів кардіологічних та неврологічних відділень, а також відділень серцево-судинної хірургії, нейрохірургії та неврозів.

«Серед нас є люди похилого віку, є дуже хворі, які, можливо, вимагають набагато більшої уваги, ніж пацієнтка, заради якої Ви організовуєте тут акції. Тому ми закликаємо Вас потурбуватися про звичайних людей не лише на словах, а й на ділі... », ― наголошується у скарзі.

Автори звернення також попередили, якщо соратники Тимошенко не припинять сприяти безладу, то пацієнти ЦКБ УЗ змушені будуть написати листа європейським політикам, які неодноразово приїжджали до цієї клініки.

В кінці пацієнти поскаржились на те, що ніхто з політиків не потурбувався про проблеми простих людей.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...