• Україна перейде на нову інвестиційну модель - Азаров

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 25 липня 2012 року
Уряд України розробив пакет законопроектів, які ініціюють перехід країни на нову інвестиційну політику, повідомляє прес-центр Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ.

«Ми розробили ряд важливих законопроектів, спрямованих на залучення ефективних інвестицій. Ми готові піти на ряд рішучих заходів стимулювання в частині надання податкових, кредитних та інших інвестиційних проектів», ― сказав прем'єр-міністр України Микола Азаров вчора під час консультацій з провідними експертами в галузі економіки.

У першу чергу ― це створення нових високооплачуваних робочих місць і розвиток внутрішнього ринку.

«Для нас європейський ринок ― це третина експорту. Щоб підтримати і зміцнити частку інноваційної продукції у вітчизняному виробництві та сільському господарстві на рівні 5―6% ВВП на рік, а не 2,5 як сьогодні, необхідно запустити нову інвестиційну політику. Тому ми готові піти на радикальні заходи: надати максимальну інвестиційну свободу тим, від кого очікується більша віддача і де створюються нові робочі місця», ― підкреслив головний міністр.

За словами Азарова, сьогодні в Україні понад 60% капіталовкладень ― це власні кошти підприємств, тому, як вважає він, необхідно збільшити частку залучених ресурсів, зокрема інвестиційних і кредитних.

Прем'єр зазначив про наявні напрацювання щодо зміни положень Податкового кодексу стосовно оподаткування суб'єктів господарської діяльності, які втілюють інвестиційні проекти у важливі галузи економіки. Всі ці зміни спрямовані на стимулювання припливу інвестицій.
Підписатися:

Коментарі