• Бубка проніс символ Олімпійських Ігор вулицями Лондона

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 24 липня 2012 року

Президент Національного Олімпійського комітету України (НОКУ), член МОК Сергій Бубка в дев'ятий раз узяв участь в естафеті Олімпійського вогню.


Вчора 35-кратний рекордсмен та 6-кратний чемпіон світу проніс символ ХХХ Олімпійських Ігор вулицями Лондона, повідомляє прес-центр НОКУ. Олімпійського чемпіона України в Лондоні вітали представники української діаспори та численні жителі столиці Британії.

«Для мене велика честь вдев’яте взяти участь в естафеті Олімпійського вогню. Це почесна місія, а Олімпійські ігри ― грандіозне всесвітнє свято», ― сказав після естафети український чемпіон.

Естафета вогню стартувала в Лондоні 21 липня. За тиждень вона пройде по 33-х відомих ділянках столиці Британії. Серед них Тауер-Гемлетс, Волтгем Форест, Грінвіч, Гекні і Ньюем.

Раніше, 1 липня 2012 року в Києві на Майдані Незалежності пройшла урочиста церемонія проводів олімпійської збірної України на олімпійські змагання в Лондон. Спортсмени на чолі з Сергієм Бубкою урочисто пройшлися по центральній вулиці столиці.

Нагадаємо, літні Олімпійські Ігри в Великобританії пройдуть з 27 липня по 12 серпня 2012 року.

Alina
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...