• Україна і ЄС спростили візовий режим

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 24 липня 2012 року

ЄС і Україна 23 липня підписали договір про внесення змін до Угоди, відповідно якої спрощується оформлення віз для ще більшої кількості категорій українських громадян, повідомляє прес-служба МЗС.

До цієї категорії відносяться: члени громадських організацій та релігійних громад, учасники міжнародних форумів, семінарів, виставок і т.п., журналісти та інші представники ЗМІ (оператори, сценаристи, звукорежисери та ін.), ті, хто супроводжує хворих на лікування, учасники програм транскордонного співробітництва, родичі українців і громадян ЄС.

Відповідно до підписаного паперу, в термінах дії віз тепер будуть вказуватися формулювання: «на 5 років» або «на 1 рік».

Єврокомісар з питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле назвав акт підписання даної угоди «позитивним сигналом для народу України, незважаючи на існуючі труднощі у відносинах України та ЄС». Спрощення візового режиму дозволить полегшити контакти між європейцями і звичайними громадянами України, які хочуть подорожувати до ЄС, наголошується в заяві Фюле.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...