• Підприємці ринку «Привоз» взяли штурмом одеську мерію

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 24 липня 2012 року

Торговці ринку «Привоз» сьогодні вранці прорвалися штурмом до Одеської мерії і заблокували трибуну, вимагаючи від чиновників вирішити проблеми місцевих ринків.

Охорона міськради не впоралася з потоком мітингувальників (близько 100 чоловік) і частина з них увірвалася до зали, де проходила сесія міськради. Інша частина підприємців очікувала результатів переговорів на вулиці, повідомляє «Міст Одеса».

Активісти вимагали від депутатів негайно повернути ринки у власність міської громади, припинити незаконні грошові побори і залякування з боку адміністрацій ринків і ряду представників правоохоронних органів.

Депутати міськради врахували, що проблеми з міськими ринками виникли давно і створили комісію з вирішення ситуації, що склалася. Очолив комісію депутат Денис Балух. До її складу увійшла й ініціативна група підприємців. Тепер члени нового органу повинні до 6 серпня розібратися з проблемами на «Привозі» і запропонувати варіант їх рішення.

Раніше, 15 липня, торговці «Привозу» зібрали 208 підписів під петицією про зниження необґрунтованої орендної плати до 350 грн. за 1 кв. м, так як вони не можуть платити 1,5 тис. грн за кв. м (на місяць за місце виходить до 5 тис. грн), виключити всіх посередників при укладанні договорів оренди, збільшити мінімальний термін договору про оренду з незмінною платою до року і анулювати борги по оренді за період травень — червень, коли працівники малого бізнесу працювали без договорів. Відповідну вимогу вони передали в адміністрацію ринку.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...