• Знайдені на Уралі ембріони могли використовуватися в наукових дослідженнях - МВС

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 25 липня 2012 року

Близько 250 людських ембріонів, знайдених в лісі Свердловської області, могли використовуватися в наукових дослідженнях.

В ході перевірки свердловська поліція встановила, що знайдені ембріони були муміфіковані. Їхній "вік" складав від 22 до 26 тижнів. На місці, де були виявлені ембріони, було знайдено ще 113 бирок із найменуваннями медустанов, конкретних дат, а також прізвищ жінок, повідомив керівник прес-служби Головного управління МВС РФ по Свердловській області Валерій Горєлих кореспонденту ИТАР-ТАСС.

«З отриманої інформації випливає висновок, що ембріони, ймовірно, викинули після наукових досліджень.

Відомо, що частина викиднів лікарні передають в одну з організацій для проведення наукових досліджень. Цими дослідженнями керувала жінка. У минулому році вона звільнилася і забрала з собою частину біоматеріалу. Є всі підстави вважати, що ембріони були вивезені в ліс саме цією організацією. Зараз ці відомості ретельно перевіряються», ― продовжив Горєлих.

Паралельно з діями МВС, МОЗ Свердловської області направило запити до всіх акушерських або пологових відділень медичних установ надати копії документів про способи збору біологічних відходів і їх подальшої утилізації в період 2010-2012 роки. Відповідні розпорядження були направлені до медзакладів Єкатеринбургу, Нижнього Тагілу, Кировграду, Новоуральську, Нев’янску та інших населених пунктів, розташованих у 100 кілометрах від знахідки.

Нагадаємо, 22 липня 2012 року в лісовому яру селища Анік Нев’янського району Свердловської області місцевими грибниками були знайдені чотири пластикові бочки з людськими зародками. Ємності з 248 ембріонами були доставлені в Нев’янський морг для дослідження.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...