• На Олімпіаді в Лондоні Північну Корею переплутали з Південною

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 26 липня 2012 року

Північнокорейська жіноча збірна з футболу напередодні Олімпійських ігор у Лондоні відмовилася вийти на поле через те, що їх представили під прапором Південної Кореї.

Спортсменки покинули футбольне поле за декілька хвилин до матчу з Колумбією і близько години відмовлялися вийти грати. Це сталося через те, що під час представлення учасників команд, на табло лондонської арени поруч з фотографіями футболісток КНДР висвітили прапор Південної Кореї, передає Associated Press.

«Наших гравців представили як із Південної Кореї, і це нас серйозно зачепило», ― заявив північнокорейський тренер. Організатори матчу терміново принести свої вибачення за конфуз і вивели на обидва екрани прапори КНДР. В результаті матч вдалося почати, хоч і з 40-хвилинним запізненням.

Олімпійські ігри в Лондоні офіційно відкриються 27 липня, однак перші змагання стартували за два дні до Ігор через велику кількість учасників. Всього на літній Олімпіаді розіграють 302 комплекти медалей по 37 видам спорту.

Раніше церемоніймейстер Ігор-2012 Ніккі Галіфакс у Лондоні пообіцяла не допустити курйозів з підняттям невірних прапорів і програванням помилкових гімнів на церемоніях. За її словами, в цій роботі будуть задіяні досвідчені фахівці в області протоколу, підборі музичного та візуального ряду, повідомляв портал GUDOK.RU.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...