• Турчинов розповів, про що розмовляв з Тимошенко три години

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 25 липня 2012 року

Перший заступник голови партії «Батьківщина» Олександр Турчинов обговорив з Юлією Тимошенко в харківській лікарні «Укрзалізниці» внутрішньополітичну ситуацію в Україні та питання завтрашнього з'їзду Об'єднаної опозиції.

Про це він повідомив журналістам після візиту до Тимошенко.

«Ми спілкувалися три години і обговорили дуже важливі питання: внутрішньополітичну ситуацію, підготовку до з'їзду Об'єднаної опозиції та кандидатури, що плануємо висувати на виборах у ВР», ― сказав він.

Заступник Тимошенко сказав, що всі пропозиції лідера БЮТ та її бачення він передасть Раді Об'єднаної опозиції. Про місце проведення з'їзду сказав, що воно буде прийнято завтра.

«Я впевнений, які б провокації не робила влада, ми готові до проведення спільного з'їзду ... Місце проведення з'їзду ми виберемо таким чином, щоб народні депутати БЮТ мали можливість приїхати до Харкова 31 липня на суд з справи ЄЕСУ і змогли протистояти можливим провокаціям у Верховній Раді. Ми готові йти і перемагати», ― сказав Турчинов.

Він також зазначив, що змушений був скоротити зустріч з Тимошенко на одну годину, щоб дати можливість послу Євросоюзу Жозе Мануель Пінту Тейшейру зустрітися з лідером опозиції. Однак, незважаючи на дозвіл Качанівської виправної колонії, європейський чиновник на зустріч не прибув.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...