• У Донецьку з кранів тече вода з глистами

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 1 серпня 2012 року

Напівпрозорих сантиметрових черв'яків помітили у водопровідній воді жителі Петровського району Донецька.

Проблему виявили ще кілька днів тому. У найближчі дні санстанція та міськводоканал обіцяють з'ясувати причину появи глистів, а донеччанам рекомендують тимчасово використовувати бутильовану воду.

Поки водопровідно-каналізаційна служба Петровського району буде розкопувати труби по всій вулиці, санстанція виявить вид глистів, що з'явилися у водопровідній воді, повідомляє кореспондент ТСН.

«Черви могли потрапити у водопровід зі зливної ями, яка знаходиться поруч з центральним водогоном. Зараз ми відбираємо проби води на центральних водопроводах і ставимо штуцери», ― сказав керівник районного міськводоканалу Євген Бондарчук.

Раніше місцеві ЗМІ повідомляли, що жителі ряду міст Донецької області не ризикують пити і використовувати водопровідну воду через специфічний неприємний запах, який з'явився в ній.

У свою чергу компанія «Вода Донбасу» запевняє, що вживає всіх доступних заходів для підтримки питної води в межах нормативних вимог. Крім коагулянту і хлору, що використовуються при очищенні води, вони додають флокулянти, перманганат калію й активоване вугілля. А неприємний запах вони пов'язують з масовим розвитком водоростей в річці Сіверський Донець.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...