• В Херсонській області горіло 120 га лісу: є постраждалі

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 31 липня 2012 року

У Херсонській області, де вже тиждень тримається температура до 42 ºС, загасили дві масштабні лісові пожежі. Одна з них спалахнула не без вини людей.

Перший осередок вогню виник 29 липня під час виконання робіт з покосу трави біля села Великі Копані Цюрупинського району. Полум'я розповсюдилося на 20 га території Виноградівського лісництва. Увечері вогонь вдалось загасити. За фактом підпалу трактористами лісу порушено кримінальну справу, повідомляє прес-служба УМВС в Херсонській області.

Друга пожежа виникла в цей же день біля села Таврійське і поширилася на 100 га Гладківського і Збур'ївського лісництва Голопристанського району. До робіт з гасіння було залучено 259 осіб, 76 пожежних машин і 2 вертольоти. Вчора ввечері пожежа була локалізована.

При гасінні обгоріли два співробітники МНС і три працівники лісового господарства. Чотирьох постраждалих за розпорядженням Президента України Віктора Януковича і прем'єр-міністра Миколи Азарова доставили літаком МНС у Донецький опіковий центр невідкладної хірургії. В одного з них обгоріло 80% поверхні тіла, в інших ― 40―50%, включаючи органи дихання. Один потерпілий госпіталізований в Херсонську обласну клінічну лікарню, говориться у повідомленні.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...