• Об'єднана опозиція провела з'їзд і рушила до ВР

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 30 липня 2012 року

На Подолі, біля офісу партії «Батьківщина» Об'єднана опозиція сьогодні вранці провела XI з'їзд, після чого рушила з протестом до Верховної Ради.

На з'їзд зібралось понад 3500 осіб з усієї України, передає прес-центр партії. Учасники затвердили передвиборну програму і висунули на парламентські вибори кандидатів у депутати в одномандатних виборчих округах і в багатомандатному виборчому окрузі.

Голова Ради Об'єднаної опозиції Арсеній Яценюк розповів про передвиборчу програму «єдиного фронту».

«Передвиборна програма, з якою ми йдемо на вибори, включає в себе прийняття 80-ти законопроектів, які докорінно змінять українську політику і економіку. Зміни в політиці дозволять контролювати президента і голосування депутатів у парламенті... Наша задача в економіці ― це створити робочі місця, спрощену систему оподаткування, підвищити соціальні стандарти і мінімальні виплати...», ― зазначив він.

З'їзд Об'єднаної опозиції також затвердив резолюцію «Про припинення політичних репресій в Україні та звільнення політв'язнів: Юлії Тимошенко і Юрія Луценка».

«Ми попереджаємо: після того, як опозиція переможе на парламентських виборах і сформує більшість у Верховній Раді, всі винні у політичних репресіях в Україні, і хто займався фальсифікацією кримінальних справ будуть покарані за всією суворістю закону», ― наголошується в документі.

Заступник голови партії «Батьківщина» Олександр Турчинов сказав, що влада намагалася перешкодити проведенню їх з'їзду, але цього їм не вдалося. «Зараз ми прямо зі з'їзду рушимо на Верховну Раду України, де влада збирається проводити свої антиконституційні дії», ― заявив він.

Зараз прихильники опозиції вишикувалися вздовж вулиці Михайла Грушевського, починаючи від Європейської площі і закінчуючи Верховною Радою.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...