• Литвин скликав позачергову сесію ВР

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 27 липня 2012 року

На вимогу 157 парламентаріїв спікер Верховної Ради України Володимир Литвин скликає позачергову сесію Верховної Ради о 10 ранку 30 липня.

Відповідне розпорядження Литвин підписав у четвер, повідомляє прес-служба парламенту.

Депутати обговорять тему кадрових перестановок, проекти законів економічної спрямованості та про внесення змін до держбюджету України на поточний рік. Також будуть розглянуті питання ратифікації, створення нових робочих місць, спрощення процедурних систем та реалізації інвестиційної діяльності в провідних галузях економіки.

Планується й обговорення перехідних положень Митного кодексу в частині спрощення оподаткування відповідно до законодавчих актів (стосується питання інвестиційної діяльності з метою створення робочих місць).

Якщо буде час, депутати розглянуть пропозицію випуску іпотечних облігацій та введення їх в обіг, про що пише прес-служба Партії регіонів.

Що стосується кадрових питань, то не виключено, що буде розглянута нова кандидатура спікера ВР, яким може бути обраний Адам Мартинюк, повідомляє УНІАН з посиланням на джерело з фракції КПУ.

Відзначимо, в цей же день, 30 липня, у Києві в Міжнародному виставковому центрі о 17:00 розпочнеться XIV з'їзд Партії регіонів. На ньому буде затверджена передвиборча програма і список кандидатів у депутати по виборчих округах.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...