• НОК просить Оргкомітет Олімпійських Ігор не називати Україну «регіоном Росії»

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 26 липня 2012 року

Керівництво штабу олімпійської української делегації направило до Оргкомітету Ігор звернення з проханням виправити помилки на офіційному веб-сайті Олімпійських Ігор-2012, де Україна названа регіоном Росії.

Мова йде про деяких спортсменів російської команди, в паспортних даних яких опубліковані неправильні країни їхнього народження: навпроти українського міста зазначено «REGION (RUS)» («регіон Росії»), а не Україна, повідомляє прес-служба НОК України.  

Як заявили в українському штабі делегації, вони будуть і далі відстежувати неточності та вживати заходів щодо внесення всіх змін.

Зазначимо, разом з російськими спортсменами родом із України, помилки виявилися ще у двох росіян з білоруським корінням. В їхніх паспортних даних навпроти білоруських міст значиться «RUS» («Росія»).

Така ж помилка припущена в даних спортсменів російської збірної з Південної Осетії та Абхазії, де в місцях їх народження вказано: «Росія».

Крім того, вчора в Лондоні стався неприємний казус через чергову плутанину з прапорами. Під час представлення північнокорейської та колумбійської жіночих команд з футболу на табло замість прапора КНДР висвітили національний стяг Південної Кореї. Образившись, команда за кілька хвилин до початку матчу демонстративно покинула поле, і лише за 40 хвилин після вибачень організаторів повернулася до гри.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...