• Богатирьова: реабілітація Тимошенко завершена успішно

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 27 липня 2012 року

Віце-прем'єр ― міністр охорони здоров'я України Раїса Богатирьова оголосила про успішне закінчення процесу реабілітації екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

«Тимошенко зараз дуже активна, проводить багато різних зустрічей, що говорить про динаміку поліпшення її здоров'я, а також про те, що реабілітація пацієнтки досягла позитивного результату», ― заявила сьогодні глава МОЗ журналістам у Києві.

Вона зазначила, що такий висновок зроблено на підставі тієї кількості процедур, які пройшла хвора за останні півроку, а також на підставі наявних даних про стан її здоров'я, повідомляє «Дзеркало Тижня». 

У той же час Богатирьова підкреслила, що підстав для довготривалого перебування на стаціонарному лікуванні за такої хвороби немає.

«Коли українські лікарі провели всі процедури, рекомендовані лікарями клініки Charite, постало питання, які курси далі проводити пацієнтці. Після цього німецькі медики з невідомих причин скасували свої відвідування і вже 16 днів не приїжджають оглядати Тимошенко, а спілкуються з нею виключно по телефону. Тому визначити разом з німецькими лікарями план подальшої реабілітації екс-міністра не вдається», ― додала міністр.

Богатирьова також запевнила, що українські медики знаходяться поза політизаціює процесу лікування лідера опозиції та намагаються професійно виконувати свої обов'язки.

Раніше повідомлялося, що пацієнти Харківської лікарні «Укрзалізниця» написали відкриту скаргу депутатам ВР і просили не використовувати хворобу Тимошенко в політичних цілях.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...