• Азаров полетів до Лондону на відкриття Олімпіади

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 27 липня 2012 року

Прем'єр-міністр України Микола Азаров у якості голови української делегації вилетів на два дні в Лондон, щоб взяти участь у церемонії відкриття ХХХ літніх Олімпійських ігор.

Головний міністр сьогодні подивиться урочисте відкриття Олімпіади та побуває на прийомі, влаштованому королевою Великобританії Єлизаветою II на честь високих представників країн-учасниць ХХХ літніх Олімпійських ігор, повідомляє Урядовий портал.

У програмі візиту передбачено, що на званій зустрічі Микола Азаров поспілкується з віце-прем'єр-міністром Великобританії Ніком Клеггом, прем'єром Ірландії Ендою Кенні та 70-річним принцем Майклом Кентським ― двоюрідним братом королеви Єлизавети II.

Український прем'єр поговорить і з британським членом парламенту Джеком Строу на робочому ланчі, а ще дасть інтерв'ю виданням Times і Finanсial Times.

«Якщо буде можливість відвідати змагання за ці дні, я обов'язково побуваю там», ― написав головний міністр на своїй сторінці в Фейсбук.

Зазначимо, разом з Азаровим до Лондону вилетіли міністр освіти і науки Дмитро Табачник та голова Держслужби молоді та спорту Равіль Саффіулін.

Україну на літніх Іграх-2012, які завершаться 12 серпня, представлять 245 спортсменів з 28 видів спорту.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...