• В Лондоні черговий скандал з прапорами

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 27 липня 2012 року

Господарі Олімпійських Ігор зняли з центральної вулиці Лондону на Ріджент-стріт національний прапор Тайваню, щоб не викликати невдоволення Китаю.

Про це повідомляють британські ЗМІ. Тайванське червоно-синій прапор провисів поряд з прапорами інших учасників Олімпіади всього кілька тижнів і напередодні Ігор був знятий.

Як повідомляє глава асоціації Regent Street Association Енні Уолкер, національний символ Тайваню був знятий з ініціативи британського МЗС через невдоволення комуністичних чиновників КНР. Замість нього був вивішений олімпійський прапор Тайбея. Цей акт МЗС узгодив з олімпійським оргкомітетом.

У відповідь голова тайванської делегації Шень Люйшунь звинуватив Сполучене Королівство в цензурі й закликав повернути назад тайванський стяг.

«У такій демократичній країні як Великобританія, свобода висловлення не повинна контролюватись втручанням третьої сторони. Я сподіваюся, що національний прапор Тайваню повернуть на своє місце», ― заявив він.

Раніше в Лондоні, 25 липня, організатори матчу образили Північну Корею. Перед початком футбольної гри між жіночими збірними команди КНДР і Колумбії замість національного прапора Північної Кореї був виведений на табло стяг Південної Кореї. Ображені спортсменки покинули поле і лише після вибачень і виправлення помилки продовжили участь у змаганні.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...