• Євпаторія випустить новий інвестиційний паспорт

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 27 липня 2012 року

Агентство регіонального розвитку Криму та регіони півострова за сприянням Організації Об'єднаних націй розробили спільний проект у рамках програми розвитку ООН ― новий інвестиційний паспорт.


Інвестиційний паспортЦе двомовне видання, опубліковане російською та англійською мовами. Його презентація відбулася в Агентстві регіонального розвитку Криму 25 липня.

Паспорт включає весь інвестиційний потенціал Євпаторії та всю необхідну інформацію про місто, повідомляє Головне управління інформполітики Радміну АРК з посиланням на Євпаторійську міськраду.

У розробці знаходиться ще один документ ― «Дорожня карта інвестора», яка дає допомогу в алгоритмі, організації та здійсненні інвестиційної діяльності в Євпаторії.

Незабаром інвестиційний паспорт буде розміщений на офіційному сайті міськради Євпаторії та «Кримському інвестиційному порталі».

Раніше, 26 квітня 2012 року, ПАРЄ нагородила Євпаторію медаллю «Best Practice Award» та дипломом за перемогу в конкурсі «Європейська нагорода за видатні досягнення у відродженні приморських міст». 
Євпаторійська влада представила на конкурсі проект розвитку туристичної індустрії міста. Це позначилось не тільки на іміджі Євпаторії та всього півострова, а також дало хороший шанс для отримання міжнародної фінансової допомоги. Церемонія нагородження відбулась в Англії, в місті Блекпул 9 травня 2012 року.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...