• Студентам знизили стипендії на 200 гривень

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 30 липня 2012 року

Розмір стипендій студентам в липні був знижений на 200 гривень. Про це заявили в Українській асоціації студентського самоврядування (УАСС).

«На даний момент ми отримали скарги від студентів Харкова, Дніпропетровська, Запоріжжя, Кам'янець-Подільського, Одеси та Рівного, що вони замість 725 грн. отримали 530 грн. А студенти Києва та Львова взагалі її не отримали», ― повідомляє прес-центр асоціації.   

За словами керівника УАСС Єлизавети Щепетильникової, їхня організація провела опитування серед студентів. Його результати показали, що на сьогоднішній день 30% опитаних отримали стипендію за липень не в повному обсязі, а більше 20% взагалі нічого не отримали. До того ж, досі відсутня обіцяна урядом базова стипендія для студентів вузів ІІІ-ІV рівнів акредитації у розмірі 730 гривень.

Раніше повідомлялося, що 13 липня 2012 року Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок індексації стипендій. Для учнів профтехучилищ стипендія знизилася з 275 грн до 200 грн, для студентів вузів І-ІІ рівня акредитації ― з 550 грн до 400 грн, для студентів вузів ІІІ-IV рівня акредитації ― з 720―800 грн до 530 грн.

Як заявляють в УАСС, подібні дії уряду є незаконними. Студенти ж обіцяють: якщо дана постанова не буде скасована, то 1 вересня вони вийдуть не на заняття, а на акції протесту.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...