• Безкоштовний Wi-Fi з'явився в 14-ти московських парках

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 1 серпня 2012 року

На території 14-ти парків столиці Росії з'явився безкоштовний доступ до Інтернету від компанії-оператора «Таск», повідомляє прес-служба Московського департаменту інформаційних технологій.

Точки безкоштовного Wi-Fi встановлені в парках: Бабушкінський, Горького, Ізмайлово, Червона Пресня, Кузьменко, Ліанозовський, Любліно, Перовський, Північне Тушино, Сокільники, Таганський, Філі, Ермітаж та в саду ім. Баумана.

У кожному з них є 5 точок Wi-Fi, розміщених на ліхтарях і будівлях паркової зони, які дають рівномірне покриття біля входу до парків, центральних алей, сцен та літніх естрад.

Користуватися безкоштовним бездротовим Інтернетом можна буде без обмежень і влітку, і взимку. Знайти парк з публічним Wi-Fi можна на порталі www.mos.ru.

Раніше зв'язок Wi-Fi був встановлений в міській лікарні №15 ім. Філатова, парку Червона Пресня, у 180 вагонах московського метро та у 800 освітніх установах Москви. Вільний доступ в Інтернет був підключений і в будівлі мерії на Тверській, 13, а також в департаменті містобудівної політики столиці.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...