ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Під судом у справі Тимошенко регіонали напали на мітинг опозиції

Велика Епоха
Біля будівлі Київського районного суду в Харкові, де сьогодні проходив розгляд справи Юлії Тимошенко, молоді люди спортивної статури з Партії регіонів напали на прихильників екс-міністра України. Сталася бійка.

Під судом у справі Тимошенко регіонали напали на мітинг опозиції. Фото: byut.com.ua
Під судом у справі Тимошенко регіонали напали на мітинг опозиції. Фото: byut.com.ua
Інцидент трапився під час установки сцени для проведення мітингу, повідомляє прес-центр партії «Батьківщина». Ініціатори конфлікту не давали встановити поміст і звукопідсилюючу апаратуру. Хтось із них кинув коробку в середину натовпу, після чого пролунав хлопок і пішов дим.

При цьому правоохоронні органи в бійку не втручалися, відповідаючи, що їхнє завдання ― «виставити ланцюжок».

Незважаючи на провокації, як зазначається в повідомленні, депутатам опозиції всеж вдалось встановити антураж. Однак після того, як на сцені стали виступати депутати-опозиціонери, що приїхали на мітинг, регіонали пригнали під трибуну машину із звукопідсилювальною апаратурою, яка прокручувала запис слухання Печерського суду. Тому виступаючих було погано чути.

Відзначимо, за рішенням сьогоднішнього засідання суду Харкова, розгляд кримінального процесу Юлії Тимошенко щодо ЄЕСУ перенесли на 14 серпня. Підсудна в зал засідання суду доставлена не була.