• На журналіста «Української правди» напали охоронці депутата-регіонала

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 31 липня 2012 року

Охоронці одного з делегатів XIV з'їзду Партії регіонів напали на журналіста «Української правди» Мустафу Найєма.

Інцидент стався після того, як на шляху до місця, де вчора проходив партійний з'їзд у Києві. Машина ескорту одного з його делегатів відтіснила до узбіччя мотоцикл журналіста, повідомляє видання  з посиланням на потерпілого.

Слідом за цим з відкритих дверей авто висунувся охоронець і сказав з використанням нецензурних виразів: «Ти куди їдеш? Не бачиш, що ми в ескорті?»

Коли обидва автотранспорту під'їхали до виставкового центру, де проходив з'їзд регіоналів, журналіст підійшов до машини, щоб запитати, чий ескорт супроводжували вони.

З неї вийшов охоронець і вибив із рук журналіста телефон, і теж з використанням нецензурної лайки сказав: «Хлопче, ти що?» і відштовхнув Мустафу. Тут підійшов інший охоронець, підняв телефон і видалив з нього відеозйомку, зняту журналістом, після чого повернув мобільний його господареві.

При цьому сцену спостерігали співробітники ДАІ і депутат-регіонал Віталій Хомутиннік. Останній сказав, що здогадується, хто міг їхати в автомобілі і з'ясує, чому охоронці так поводилися. Пізніше з його телефону Мустафі Найему зателефонував невідомий (представитися не захотів) і намагався прояснити ситуацію, додавши, що інцидент не варто розголошувати.

Раніше, 21 червня 2012 року, подібний інцидент стався в Донецьку з журналістом інтернет-сайту «Кордон.інфо» Максимом Касьяновим. Представник ЗМІ був грубо затриманий оперативними співробітниками ДПА, коли намагався зняти на відео автомобіль глави адміністрації області Андрія Шишацького, що паркувався біля супермаркету «БУМ».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...