• У Павла Лазаренка немає жодних шансів на місце в Раді - депутати

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 3 серпня 2012 року

Партії «Громада» Павла Лазаренка місця в українському парламенті ніколи не буде, тому що у її лідера немає шансів подолати 5%-й бар'єр через непогашену судимість. Таку думку висловили депутати ВР в експертному опитуванні інформагентства «Міст-Дніпро»  на тему: Які шанси у партії «Громада» потрапити до ВР.

«У «Громади» немає абсолютно ніяких шансів пройти в Раду і подолати 5%-бар'єр. А його заявка на участь демонструє прагнення партії реабілітувати ім'я Павла Лазаренка в очах певної частини суспільства. Це піар-хід, який не має ніяких наслідків. Якщо ж говорити з юридичної сторони питання, то ця людина має непогашену судимість, як можна його включати до списку? Тут ще потрібен юридичний аналіз ситуації», ― відповів депутат від блоку Литвина Олег Зарубінський.

Інший нардеп висловив більш різку думку. «У Павла Лазаренка та Юлії Тимошенко є всі шанси зустрітися, але не в парламенті України, а в місцях не таких віддалених, оскільки вони є співзасновниками «Громади» і тих схем та махінацій, за які Лазаренко уже відбуває покарання, а Тимошенко тільки буде. «Громади» у Верховній Раді ніколи не буде. Ця заявка на участь у виборах ― спроба нагадати про себе і урвати собі шматок електорального поля», ― вважає заступник керівника фракції Партії Регіонів у ВР Вадим Колесніченко.

Заступник же голови партії ВО «Батьківщина» Іван Кириленко висловив жаль з приводу того, що Дніпропетровськ втратив свій колишній вплив.

«Шкода, що «Громаді» не вдалося утримати позиції. Зараз в країні при владі перебуває не Партія регіонів, а партія одного регіону, куди йдуть фінансові потоки та пільги. Можна тільки поспівчувати, що Дніпропетровськ втратив свої традиції і призначення бути кузнею кадрів для країни», ― вважає Кириленко.

Як повідомляла Велика Епоха, завтра, 4 серпня, на з'їзді партії «Всеукраїнське об'єднання «Громада», який пройде в селі Піщанка, Новомосковського району Дніпропетровської області, утвердяться списки кандидатів у народні депутати від партії. Учасники з'їзду також обговорять передвиборчі заходи Всеукраїнського об'єднання.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...