• Базів: Бютівці пропонували мені купити мандат за $7 млн

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 2 серпня 2012 року

Щоб отримати місце в списку кандидата в депутати Верховної Ради від Об'єднаної опозиції потрібно заплатити $7млн. Таку цифру назвав Надзвичайний і Повноважний Посол України Василь Базів у відкритому листі Юлії Тимошенко, опублікованому на його сторінці в «Фейсбук»  та на сайті «Главком»

Колишній помічник Леоніда Кучми написав лідеру опозиції про те, як вів переговори з представниками Олександра Турчинова в офісі партії на вулиці Турівській у Києві про включення його до списку «Батьківщини» і висловив у посланні своє обурення.

«Прийшов посланець від нього (Турчинова) і написав мені на папері цифру 7. Потім зім'яв, розірвав її на клаптики і спалив. Я не відразу усвідомив цю пантоміму, проте мені розшифрували: за місце в списку партії «Батьквіщіна» я повинен заплатити Турчинову $7 млн ― такий тариф за місце у фронтовому окопі проти Януковича і не менше...», ― пише Базів пані Тимошенко.

Далі автор зазначає, що він шокований такою заявою, бо «мільйони в Україні можна тільки вкрасти, а не заробити, тим більше, професору університету та письменнику», яким зараз є Базів.

«Не хотілося вірити, коли Турчинов запропонував мені відкритим текстом дати йому $7 млн за любов українського народу на виборах. Пристрасть наживи так залила очі пастору, що він насмілився здерти навіть з мене, письменника і вченого», ― пише політолог.

У той же час Турчинов у коментарі до листа письменника написав: «А мені Василь Базів заявив, що якщо його не візьмуть у список, то він зробить заяву про те, що з нього вимагали гроші. Та він ні в один список не потрапить що з грошима, що без них. Нікому така "чесна" людина не потрібна».

Василь Базів ― соратник В'ячеслава Чорновола, в кінці 80-х був одним з лідерів опозиційних мітингів проти комуністичного ладу. Раніше обіймав високі пости, був замгубернатора Львівській області, пізніше заступником голови Адміністрації Президента. Нині керівник головного аналітичного управління Адміністрації Президента України. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...