• ПР і «УДАР» готові співпрацювати один з одним

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 2 серпня 2012 року
«Для блага України» партія «УДАР» не виключає співпраці з Партією регіонів. Про це сказав лідер партії Віталій Кличко після Х з'їзду партії. У свою чергу Партія Регіонів також допускає собі в союзники партію «УДАР» Віталія Кличка.

«Фракція Партії Регіонів, звичайно, хотіла б мати стабільну більшість ― 240―250 голосів разом з мажоритарниками. Але для того, щоб вносити поправки до Конституції, потрібно мати не менше 300 голосів, і ми будемо шукати їх. Будемо знову співпрацювати з комуністами і можемо взяти собі в союзники навіть партію "УДАР"», ― відзначив «регіонал» Олександр Стоян.

Він ще пожартував: «Допомога знаменитого українського боксера може знадобитися, коли депутати натискають на кнопки: він один стане біля трибуни, і все в порядку, не потрібно буде нікого охороняти», пише інформаційний сервер ДОО Партії регіонів.

Лідер же партії «Удар» вчора відповів журналістам, що якщо питання будуть йти на користь державі, то вони будуть за них голосувати. Він також зазначив, що його партія співпрацює з тими організаціями і партіями, які не поділяють курс, за яким слідує зараз нинішня влада України, повідомляє газета «Сегодня».

«Якщо кандидат у депутати від партії УДАР буде мати низьку підтримку від людей, а кандидат від Об'єднаної опозиції ― більшу, то ми готові їм віддати голоси», ― додав він.

Нагадаємо, передвиборчий з'їзд партії «УДАР» відбувся вчора в Києві. На ньому була затверджена передвиборна програма і списки кандидатів у депутати, в прохідну частину яких увійшло багато жінок. Серед них під другим номером значиться Марія Матіос. За словами Кличка, він особисто запросив письменницю бути в списку його партії «номером два» і додав, що Матіос гідна бути новим Міністром культури України.
Підписатися:

Коментарі