• Павло Лазаренко йде на вибори до ВР

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 2 серпня 2012 року

Колишній прем'єр-міністр Павло Лазаренко, який перебуває в тюремному ув'язненні в США, очолить список «Всеукраїнського об'єднання «Громада».

Колишній український депутат вийде на свободу відразу після парламентських виборів в Україні ― 1 листопада 2012 року.

З'їзд «Громади» відбудеться 4 серпня 2012 року. На ньому будуть затверджені кандидати в народні депутати по мажоритарних округах і за партійним списком, а також намічений план передвиборних заходів.

У список партії також увійдуть громадські діячі, представники місцевого самоврядування та вчені, наголошується в повідомленні прес-служби «Громади».

Нагадаємо, екс-прем'єр міністр України 1996―1997 рр.. Павло Лазаренко в 2000 році був засуджений судом Сан-Франциска на 9 років в'язниці за відмивання грошей в особливо великих розмірах і штрафу в $10 млн. За даними ООН сума розкрадання склала близько $200 млн державних коштів.

В даний час доктор економічних наук відбуває покарання у федеральній в'язниці легкого режиму в місті Дублін Каліфорнії. Українська сторона неодноразово просила США видати корупціонера, але безуспішно, у зв'язку з відсутністю договору про екстрадицію між двома країнами. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...