• Негода у Харкові знеструмила понад 400 будинків

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 3 серпня 2012 року
Ураганний вітер і короткочасна злива обрушилися на Харків 2 серпня. В результаті кілька міських районів залишилися без світла.

Понад 400 приватних, 12 дев'ятиповерхових і 15 двоповерхових будинків були відключені від електроенергії у Жовтневому та Ленінському районах, повідомляють «ФАКТИ» з посиланням на «Харківобленерго». Крім того, по місту зафіксовано 35 обривів мережі, десятки вирваних з корінням дерев, безліч зламаних гілок.

Відзначимо, дощ у цих районах тривав усього п'ять хвилин. У даний час харківські служби «Харківзеленбуд» і «Харківобленерго» ліквідують наслідки стихії.

А в цей час у Вінницькій, Житомирській, Чернівецькій, Дніпропетровській та Кіровоградській областях оголошено найвищий рівень пожежної небезпеки через спеку до +42 °С, яка протримається в цих регіонах досить тривалий час (від одного до двох місяців), повідомляє прес-служба МНС.

Крім того, до кінця першої декади серпня спека в Україні буде посилюватися через надходження гарячого сухого повітря з Нижнього Поволжя і Прикаспію, попереджає заступник директора Гідрометцентру МНС України Анатолій Прокопенко.

Підписатися:

Коментарі