• Рішення Європейського суду дасть підстави Тимошенко і Луценко брати участь у виборах - Яценюк

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 3 серпня 2012 року

Рішення Європейського суду з прав людини стосовно того, що звинувачення екс-прем’єр-міністру Юлії Тимошенко і колишньому міністру МВС Юрію Луценко є політично мотивованими, вже дає підстави для того, щоб вони брали участь у виборчій кампанії.

Про це заявив голова ради Об'єднаної опозиції Арсеній Яценюк.

«Очолення списку Юлією Тимошенко і перебування в ньому Юрія Луценко має юридичні підстави і несе політичний характер», ― цитує прес-служба «Фронту змін» думку Арсенія Яценюка.

Опозиціонер наголосив, що саме з цієї причини влада відтягує касаційний розгляд справи Тимошенко. Яценюк також зазначив, що сформований список Об'єднаної опозиції узгоджений з усіма партіями, що входять до їхнього союзу.

«У нас професійні юристи, політики та місцеві самоуправлінці, які пройшли випробування, і, які покажуть нову якість політики у Верховній Раді», ― зазначив він.

Сьогодні, 3 серпня, лідери «Батьківщина» подали до ЦВК на реєстрацію список кандидатів в народні депутати. Очолила його Юлія Тимошенко. У першу п'ятірку також увійшли Арсеній Яценюк (під другим номером), Анатолій Гриценко, Олександр Турчинов і Юрій Луценко.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...