• В американського суду до Тимошенко з'явилися питання

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 8 серпня 2012 року

Міністерство юстиції України отримало повідомлення про допит Юлії Тимошенко окружним судом Нью-Йорка в рамках справи проти неї про несплату $18,3 млн американській компанії Universal Trading & Investment Co., Inc. (UTICo).

Відповідний пакет документів незабаром буде переданий екс-прем'єру. Саме ж засідання окружного суду США за позовною заявою UTICo відбудеться 5 вересня, повідомляє «Комерсант».

У повідомленні про допит говориться, що в призначений день і годину юрист позивача (представника UTICo) буде опитувати Тимошенко в Качанівській пенітенціарній установі №54 Харкова, за адресою: провулок Вишневського, 16 г з дозволу Міністерства юстиції України. Юристи згодні провести допит в режимі відеоконференції.

Компанія UTICo подала зустрічний судовий позов у відповідь на позов Тимошенко проти співвласника компанії RusUkrEnergo Дмитра Фірташа на початку липня 2012 року.

Американська компанія домагається від екс-міністра виплати вищевказаного боргу офшорній компанії ЄЕСУ, яку очолювала Тимошенко в 90-х роках. UTICo також звинувачує Юлію Тимошенко в тому, що вона приховувала від кредиторів активи і прибутки ЄЕСУ, під особистим контролем виводячи їх в офшори.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...