• В день річниці арешту Тимошенко виставлено 365 фотографій

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 6 серпня 2012 року

В день річниці арешту лідера опозиції Юлії Тимошенко її прихильники виставили 365 фотографій в наметовому містечку на Хрещатику в Києві.Фотовиставка з архівів ВО «Батьківщина» демонструє хронологію судочинства і боротьбу опозиційних сил з апаратом влади, повідомляє прес-центр БЮТ.

«Ця виставка є подякою всім людям, активістам, депутатам і шанувальникам, які були з Юлією Тимошенко цей рік, і залишаються з нами», ― зазначив член партії Юрій Одарченко.

Експозиція буде діяти в наметовому містечку протягом місяця.

Вчора опозиціонери у всіх районах Києва також розвісили стікери із зображенням Юлії Тимошенко, а біля будівлі Печерського суду випустили в небо 365 голубів. Самому ж екс-міністру передали в харківську лікарню кошик з 365 білими трояндами.

Нагадаємо, лідер партії БЮТ була заарештована 5 серпня 2011 року. Пізніше, 11 жовтня 2011 року, рішенням Печерського суду Києва Юлія Тимошенко була засуджена на 7 років в'язниці з подальшою забороною займати державні посади протягом трьох років. Екс-міністра звинуватили у перевищенні влади і службових повноважень під час укладення в 2009 році газових контрактів з Росією.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...