• Азаров вимагає звільнень за зниження розмірів стипендій

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 3 серпня 2012 року

Зниження стипендій студентам вищих навчальних закладів сталося через недбалість чиновників Міністерства освіти, які наперекір розпорядженням уряду створили свої внутрішні інструкції. Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров і зажадав від винних добровільно написати заяви про звільнення.

«Ніхто не буде отримувати менше, ніж отримує. Це наслідки системи хаосу в державному управлінні. Я вже попередив відповідальних чиновників: якщо винні добровільно не напишуть заяви про звільнення, то я сам підпишу відповідний наказ уряду», ― сказав прем'єр сьогодні в прямому ефірі українським телеканалам.

«Відбувається іноді от таке явище, коли на додаток до рішення уряду, Міністерство вирішує випустити якісь інструкції про те, як застосовувати це рішення. Наприклад, в цій його інструкції сказано, що студентам, хто погано вчиться, базова стипендія буде менше ...», ― пояснив ситуацію Азаров.

Головний міністр пообіцяв, що з 1 вересня стипендії студентам будуть збільшені згідно з рішенням Кабінету міністрів від 25 липня. А саме, для учнів ПТУ ― до 275 грн, для студентів ВНЗ I-II рівня акредитації ― до 550 грн, а для студентів ВНЗ I-II рівня акредитації ― до 730 грн. А також студентам-сиротам або тим, хто втратив батьківську опіку ― до 1760 грн.

Як раніше повідомляла Велика Епоха, в липні розмір стипендій студентам було знижено на 200 гривень, згідно з даними Української асоціації студентського самоврядування (УАСС).

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...